( Do użytku wewnętrznego )

III NIedziela Wielkanocna - 14.04.2024 rok

1.  W tym tygodniu w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy a w  piątek nabożeństwo do do Miłosierdzia Bożego.
  2. W przyszłą niedzielę rozpocznie się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  3. Ponieważ tydzień temu się pomyliłem bo trzecia niedziela kwietnia wypada 21 a nie 14 składka z dzisiaj i za tydzień będzie składką inwestycyjną przeznaczoną na nowe ławki do kościoła. Za zamieszanie przepraszam.
  4. W sobotę 20 kwietnia 2024 r. w Rzeszowie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie Wojowników Maryi. Przybędą tysiące mężczyzn z całej Polski, aby dać świadectwo wiary i miłości do Boga, Maryi i naszej Ojczyzny. Początek spotkania na Rynku w Rzeszowie o godz. 9:15. Następnie uczestnicy przejdą ulicami miasta do katedry rzeszowskiej. Tam odbędzie się dalsza część spotkania. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn szukających Boga w swoim życiu i w życiu swoich rodzin. Zachęcamy również, aby na to spotkanie zabrać swojego syna/synów w wieku powyżej 15 roku życia.
  5.  Siostry Prezentki z Rzeszowa zapraszają na dzień otwarty Liceum. Odbędzie się on w piątek, 19 kwietnia br., w godz. od 14.00 do 16.00. Szczegóły na  plakacie w gablocie i na stronie internetowej szkoły: www.prezentek.edu.pl
  6.  KSM zaprasza na „Złazisko”, czyli pieszy rajd po Bieszczadach. Do wyboru jest pięć grup, w tym grupy z noclegiem w schronisku, pod namiotami i grupa rowerowa. Więcej informacji i zapisy na stronie: www.ksm.rzeszow.pl
  7. W sobotę, 15 czerwca 2024 r. w Krakowie odbędzie się beatyfikacja Sługi Bożego ks. Michała Rapacza, zamordowanego przez komunistów w 1946 r. Arcybiskup Metropolita Krakowski prosi, aby delegacje kapłanów i wiernych świeckich, pragnących uczestniczyć w uroczystościach beatyfikacyjnych zgłaszały taką wolę na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem 501 196 569.
  8. Bóg zapłać paniom za sprzątanie kościoła, sanitariatów w minionym tygodniu i za ofiarę na kwiaty, a troskę o czystość w naszej świątyni powierzamy osobom :

• poniedziałek 15.04.2023. godz 9:00
  • Dorociak Agnieszka
  • Nadymus Łukasz
  • Kazecka Elżbieta
  • Piątkowska Edyta
  • sobota 20.04. 2023 godz 9,00
  • Bal Elżbieta
  • Cichoń Maria
  • Zgłobiś Beata
  • Skwara Władysława
  1. Intencje. Ks. abp w Rzeszowie odprawia za + Józef Cyran - 9 intencji i za Danuta Pomarańska- 18 w dniach 13. o4 do 9.05. Wszystkie intencje są od uczestników pogrzebu.