24.  V.  2015 r.  -   Ur.  Zesłania  Ducha  św.

1.    Dzisiaj  kończy  się   okres  wielkanocny

Dzisiaj  II  tura  wyborów  prezydenckich. Zachęcamy  do  wzięcia  udziału  w  wyborach.  Nie  zapomnieć zabrać  ze  sobą  dowódu  osobistego.

W  tym  tygodniu  w  czwartek  i  piątek  Msze  św.  po  południu  będą  o  17.00.

2.   Jutro  święto  N.M.P.  Matki  Kościoła.    Msze  św.   o  7.30     i   18.00.

Odpust  w  Mrukowej  w  kapliczce  w  lesie    oraz   w  Myscowej

3.    We  wtorek   Dzień  Matki  -  modlimy  się  za nasze  mamy.

4.   Osoby  zainteresowane wspólnotą  na   rzecz  Intronizacji Serca  Pana  Jezusa  zapraszamy na  spotkanie  w  środę  na  18.00.    Po  Mszy  św.  katecheza  na  Wikarówce

5.   W  czwartek  święto  Jezusa  Chrystusa  Najwyższego  i  Wiecznego  Kapłana.       O  17.00  zbiórka  ministrantów.

6.   W piątek  o  17.00  spotkanie   KSM

Na  Mszę  św.  popołudniową  zapraszamy  młodzież, która  przyjęła  Sakrament  Bierzmowania.  Po  nabożeństwie  otrzymają indeksy.

7.   W  sobotę   koronacja  cudownego  obrazu  M.B.  w  Głogowie  Małopolskim.  Informacje  wiszą  na  tablicy  ogłoszeń.

Próba  schli  w  sobotę  o  15.00

8.      W  przyszłą  niedzielę  będziemy  przeżywać  Uroczystość Trójcy  Przenajświętszej.

9.  Dziękujemy  osobom  , które  wczoraj  sprzątały  kościół    i  jego  obejście  oraz   za  ofiary  na  kwiaty.      Bóg  zapłać.

W  sobotę  prosimy :

- Banaś  Jolanta  ,  Buczyńska  Edwarda  ,  Merchwa   Marzena

-  Winiarska   Janina  ,  Augustyn  Edyta

10.  Zbliża  się  Ur. Bożego Ciała , prosimy  ,  aby  w  tym  roku   ołtarz  na  Rynku  przygotowali mieszkańcy Nowego  Żmigrodu z  ulic :  Średniej  , Węgierskiej i Wenecji.   Mytarz :  na  Pl. Kościuszki.   Mytarka :    przy Starej  Gminie.     Toki  :  na  schodach u  Państwa  Mroczków.

INTENCJE   MSZALNE

25. V.   -  31. V.  2015  r.

PONIEDZIAŁEK    -   N.M.P  Matki  Kościoła

7.30    1.   za  + Ewę  i  Michalinę

2.   za  + Mieczysława  Piątka

18.00     za +  Konstantego  Gondka  w  14  rocznicę  śmierci

7.00     za  +  Edwarda  Gryźca , +  Katarzynę  i  Stanisława

18.00    za  +   Cecylię  w  1  r.  śmierci,  +  Jerzego  w  31  r. śmierci  Zgłobiś

7.00    o  zdrowie  i  bł. Boże  dla  Janiny w  78 rocznicę   Urodzin

18.00    za  +   Katarzynę  , Wiktorię ,  Stanisława   Rak

7.00     za  +   Stanisława   Głoda

17.00    za  +  Adama  Cyrana w  7  rocznicę  śmierci  i ++  z  rodziny

7.00     za  +  Annę  Łopińską

17.00    1.  Dziękczynna  w  11  rocznicę  święceń  kapłańskich Ks.  Jacka z  prośbą  o  dalsze

błogosławieństwo  Boże  i  zdrowie   w  życiu.

2.  za  +  Bronisławę  Konop  w  11  rocznicę  śmierci  i  ++  rodziców

7.00      za  +  Józefa  , Wiktorię , Andrzeja  Olszyna

18.00     dziękczynna   w  kolejną  rocznicę  Urodzin  z  prośbą  o  dalsze  błog.  Boże i  zdrowie

7.30    za  +  Wiesława  Smykę  w  6  rocznice  śmierci