12.  IV.  2015r.  -  Niedziela  Miłosierdzia  Bożego

1.    Dzisiaj  Święto  patronalne  Caritas.

Składka  do  puszek dziś  przeznaczona  jest  na  Caritas  Diecezji  Rzeszowskiej.   Od  dziś rozpoczyna się Tydzień  Miłosierdzia.

Składka  do puszek  za  tydzień  na   zakończenie   Tygodnia  Miłosierdzia   przeznaczona  będzie  na  potrzeby  ubogich. (  Dla  chorego mężczyzny z Debowca ,  który  zbiera  fundusze  na  operację ).

2.    Jutro  o  16.30   -  Różaniec  Fatimski

Jutrzejszy wyjazd do  Skołyszyna  z  powodu  małego  zainteresowania zostaje  odwołany.    Zainteresowanych zapraszamy  do  Cieklina  na  22  kwietnia (  środa  )  na  Mszę  św.   z  modlitwą  o  uzdrowienie  na  godz.  17.00.  Nabożeństwo  będzie  prowadził  Ojciec  Witko .  Jeśli  będzie  większa  liczba  zainteresowanych to  zorganizujemy  autokar.  Prosimy  zapisywać  się  w  zakrystii.  Zapisy  do  soboty.

3.      We  wtorek  na  18.00  zapraszamy  na  spotkanie  młodzież , która  przygotowuje  się  do  Bierzmowania. Po  Mszy  św. dla  wszystkich będzie katecheza.

4.    W  czwartek  o  18.00  zbiórka  ministrantów

5.    Za  tydzień  rozpocznie  się Tydzień  Biblijny.  Zapraszamy  do  wspólnego  głośnego czytania  Pisma  św. po  Mszach  św.  w  kościele od  20  do  25 kwietnia.  Zapraszamy  chetnych  do  zapisywania  się na  czytanie.  Zapisy  w  zakrystii.  W  tym  roku  będziemy  czytać  Ewangelię  wg.  Św. Lukasza.

6.    Bardzo  prosimy  o  przyjęcie  jeszcze  pielgrzymów na ŚDM  do swoich domów .  Prosimy  o  podjęcie  decyzji  a  wypełnione  deklaracje dostarczyć  do  zakrystii.

7.    Dziękujemy  za  sprzątanie  kościoła  i  jego  obejścia   w  dniu  wczorajszym  oraz  za  ofiary  na  kwiaty.  Bóg  zapłać.

W  sobotę  prosimy :

-   Jutran  Wiesław  ,  Kostrząb  Anna  ,  Agaś  Maria

-   Spólnik  Maria  ,  Grzywacz  Elżbieta

8.   Spotkanie  dla  tych ,  którzy  zgłosili  się  na  pielgrzymkę  do  Rzymu odbędzie  się  15  kwietnia w  srodę   o  19.00  na  wikarówce.

9.    Dzisiaj  o  godz.  18.00  w  Gminnym  Ośrodku  Kultury będzie  występ  kabaretu.  Organizatorzy  zapraszają.  Wstęp  wolny.

10. W sobotę 18 kwietnia w parafii NSPJ i NSNMP w Jaśle – Żółkowie od godz. 9.00 do 16.00 dzień skupienia Wspólnoty dla Intronizacji Najświętszego Serca       Pana Jezusa. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w ten ruch. Program szczegółowy wywieszony na tablicy pod wieżą .

INTENCJE   MSZALNE

13. III.   -  19. IV.  2015  r.

7.00    za +  mamę  O.  Adama

18.00    za +   Eugeniusza   Marchewkę   ( od  mieszkańców  Mytarki  )

7.00    za  +  Eugeniusza  Marchewkę   (  od  rodziny  Pajów  )

18.00  1.  za  +  Zofię  Krawczyk  w  2  rocznicę  śmierci