1.  III.  2015  r.  -   II  niedziela Wielkiego  Postu

1.         Dzisiaj    Dzień  modlitwy, postu  i  solidarności z  misjonarzami  w krajach  misyjnych. Hasło dnia  modlitw : „  Z  misjonarzami  głośmy  pojednanie”.  Składka  do  puszek  przeznaczona  jest  na  dzieło  Pomocy  Misjom.

Dzisiaj  po  południu o  16.00   Gorzkie  Żale  z  wystawieniem  Najświętszego  Sakramentu   i  kazaniem  pasyjnym.    Po  zakończeniu  Gorzkich  Żali -  Msza  św.  (  ok. 16.45 )

2.   Od  jutra  do  22  marca  będzie  wystawiony „Kosz św.  Antoniego”. Będziemy  do  niego  składać produkty  spożywcze.  Będzie  to  pomoc  świąteczna  dla  najbiedniejszych  rodzin  naszej  parafii.

3.   We  wtorek  na  Mszę  św.  o  17.00  zapraszamy  młodzież  która przygotowuje  się  do   Bierzmowania  wraz z  rodzicami.  W  czasie  nabożeństwa  młodzież  otrzyma  krzyże.  Jest  to najważniejsze  nabożeństwo podczas  przygotowania  do  Sakramentu  Bierzmowania. Zapraszamy  młodzież  w  odświętnym  stroju.

4.   W  środę    święto    św.  Kazimierza.

W  tym  dniu  przypadają  Imieniny  Ks.  Bpa  Górnego.  Polecamy Panu  Bogu  Ks.  Biskupa  i  wszystkich  solenizantów , naszej  wspólnej  modlitwie

5.    W  czwartek na  Mszę  św.  popołudniową  zapraszamy  wszystkie  Margaretki.  Jest  to  dzień  modlitw  za  kapłanów.  Jest  to  także  dzień  modlitw  za  modlących  się  za  kapłanów.  Zapraszamy  wszystkich  należących  do  tej  wspólnoty.

W   czwartek  o  17.00  zbiórka  ministrantów. Obecność  obowiązkowa.

6.      W  tym  tygodniu wypada  I  czwartek  i     I  piątek  i  I  sobota   miesiąca.  Spowiedź w  czwartek  i  piątek  od  16.00.

Odwiedziny  chorych  w  domach  w   sobotę  od 8.30

7.  W  piątek  o  16.30       Droga  Krzyżowa  .   Po  zakończeniu  Drogi  Krzyżowej –  Msza  św.  Zapraszamy także  młodzież.

W piątek   przypada  I  piątek  miesiąca. Na  Mszę  św. zapraszamy  wszystkich ,  którzy  będą  chcieli  należeć   do  Wspólnoty  dla  Intronizacji  Najświętszego  Serca  Pana  Jezusa.  Po  Mszy  św  będzie  adoracja  Najświętszego  Sakramentu ,  która  potrwa  do  19.30.  Zapraszamy  do  wspólnej  modlitwy.

8.   W  sobotę  przypada  I  sobota.    W  pierwsze  soboty podczas  nabożeństwa będzie  odmawiany  różaniec.

Po  nabożeństwie  na  spotkanie  zapraszamy  „  Margaretki”

Próba   scholi  w  sobotę   o  15.00.

9.    W  przyszłą   niedzielę  rozpoczniemy rekolekcje  parafialne.

Program  rekolekcji  jest  wywieszony  w  gablotach (  pod  wieżą , przy  Pl. Zamkowym  i  w  babińcu )

10.  Dziękujemy  za  sprzątanie  kościoła  w  dniu  wczorajszym  i  za  ofiary  na  kwiaty .     Bóg  zapłać.

W sobotę   na  9.00  prosimy :

-   Cyran  Wiesław  ,  Gaworowska  Danuta  , Gaworowska  Krystyna

-   Stańko  Magdalena  ,  Homlak  Zdzisław

11.    Tydzień  temu na  potrzeby  dzieci  z  Daliowej w parafii  Jaśliska ,  których  matka  zginęła  w  pożarze  domu ,  złożono 6174, 12  zł .  Pieniądze  zostały  wpłacone na konto parafialne  w  Jaśliskach.

Wszystkim  ofiarodawcom  składamy  gorące  podziękowanie.

12.   Są  jeszcze  wolne  miejsca  na  pielgrzymkę  do  Rzymu.  Zapisy  trwają  do  końca  marca.   Zapraszamy.

13.   Organizowany  jest  wyjazd  do  Skołyszyna  na  16 marca ,  zapisy  w  zakrystii.  Zapraszamy.

14.    Relikwie  bł. Ks.  Władysława  wracają  do  kościoła w  sobotę  wieczorem ze  względu  na  rekolekcje.  Kontynuacja  peregrynacji w  środę   po  Mszy  św.  wieczornej.

INTENCJE   MSZALNE

2. III.   -  8. III.  2015  r.

7.00    za +  Teresę  Bal   (  do  pracowników  „ Wichrowe  Wzgórze” )

17.00    za +   Barbarę  Szostak  (  od  Akcji  Kat.  i  Zespołu  Caritas  )

7.00    za  +  Barbarę  Szostak  (  od  kuzynki Marii  Kopa  z  rodziną )

17.00   1.   za  +  Władysława  i  Marię  Trychta (  od  kolegów  i  koleżanek  Urz. Miasta w Jaśle)