XXVIII Niedziela Zwykła - 15.10.2017 rok

1. W tym tygodniu  w liturgii kościoła wspominamy w poniedziałek Św. Jadwigi Śląskiej we wtorek Św. Ignacego Antiocheńskiego we środę Św. Łukasza i Ewangelisty , w piątek Św. Jana Kantego K

2. W sobotę 21października będzie Nowenna do Bł. Władysława Findysza połączona z nabożeństwem różańcowym . Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

3. Wręczenie modlitewników kandydatom do sakramentu bierzmowania w piątek na Mszy św. wieczornej, następnie różaniec, który poprowadzą bierzmowani po różańcu spotkanie z rodzicami młodzieży bierzmowanej.

4. W najbliższy piątek 20 października w Samoklęskach odpust ku czci Św. Jana Kantego.

5. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca października składka inwestycyjna na zrobienie toalet przy parafii w budynku plebanii.

6. Za tydzień 22 października rozpoczniemy Tydzień Misyjny. Składka z niedzieli na misje kościoła.

7. Przypominam, że dzisiaj po Mszy Św. wieczornej godz:1800 w naszej parafii trwa kurs przedmałżeński, proszę młodzież o skorzystanie z niego.

8. Pragnę bardzo serdecznie podziękować parafianom z Toków którzy w miniony wtorek pracowali na cmentarzu, było 4 osoby. Bóg zapłać.Słowa wdzięczności kieruję również pod adresem Pana Marka Hanasa za zamontowanie lamp przy kościele i plebanii.

9. Powoli zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych, pamiętając o uporządkowaniu grobów naszych najbliższych, nie zapomnijmy o duchowej pomocy bliskim zmarłym takich jak modlitwa, Komunia Św., odpusty, czy modlitwa wypominkowa. Kartki na wypominki są wyłożone na bocznych ołtarzach w kaplicy i na babińcu, proszę o czytelne ich wypełnianie i przynoszenie do zachrystii.

10. Bóg zapłać paniom za sprzątanie kościoła i jego obejścia w minionym tygodniu, a troskę o czystość świątyni powierzamy paniom :

• Dziadosz Dorota, Kurczaba Małgorzata, Młynarczyk Anna

• Spólnik Agnieszka, Starzec Krystyna, Marchewka Dorota

• Mroczka Renata, Mikosz Władysława

DATA

GODZ.

INTENCJA

16.10.

+ Zmarli z rodziny Romanów

+ Magdalena, Stanisław, Franciszek i zmarli z ich rodzin

+ Maria, Michał, Augustyn

17.10.