26.  X. 2014  r. -   XXX  niedziela  zwykła

1.    We  wtorek   św.  Apostołów   Szymona  i  Judy  Tadeusza.

2.    We  wtorek na  Mszę  św.  o  17.00   zapraszamy młodzież  ,  która  przygotowuje  się  do  bierzmowania. Grupa  I.   Po  nabożeństwie  odbędzie  się  spotkanie.

3.      W  czwartek na  zbiórkę   zapraszamy  ministrantów  i  lektorów.  Zapraszamy  też  chłopców  ,  którzy  chcą  być  ministrantami.

4.   W   piątek  zakończenie  nabożeństw  różańcowych.  Dziękujemy  wszystkim  , którzy  przychodzili  na    modlitwę   różańcową.  Dziękujemy   wszystkim,  którzy  prowadzili   rozważania  różańcowe.    Bóg  zapłać.

W  piątek  na  spotkanie  zapraszamy  młodzież.  Spotkanie  odbędzie  się  po  nabożeństwie  na  wikarówce.

5. W    sobotę   Uroczystość  Wszystkich  Świętych.  Msze  św.   7.30   ,  9.00  ,  10.30.

Po  południu  o  13.00.   Po  Mszy  św.  procesja  na  cmentarz.

W  listopadzie  można  w  każdym  dniu   zyskiwać  odpusty  za  zmarłych.  Za  pobożne  nawiedzenie  cmentarza. W  dniach  od  1-8. XI. -  odpust  zupełny.  W  pozostałych  dniach- cząstkowy.

Odwiedziny  chorych  w  domach  odbędą  się  8  listopada.

6.   W    niedzielę   Wspomnienie  Wszystkich  Wiernych  Zmarłych -  Dzień  Zaduszny.

Msze  św.   7.30  ,     9.00   ,  10.30   ,    17.00

W  tym  roku  nie  będzie  Mszy  sw.  w  kaplicy  cmentarnej.

7.   Wypominki  od  niedzieli   przez  cały  listopad  o  16.30.   Po  wypominkach   Msza  św.

Karteczki  wspominkowe  są  wyłożone  z  tyłu  kościoła  ,  w  kaplicy  w  babińcu  i   na    bocznych  ołtarzac

8.  Dziękujemy  za  sprzątanie  kościoła  i  jego  obejścia  w  dniu  wczorajszym.  Dziękujemy  za  ofiary  na  kwiaty.   Bóg  zapłać.

W   piątek   na  18. 15  prosimy:

-  Gruba  Stanisław  ,  Fruga  Stanisława  ,  Strzelec  Józefa

-  Senczak  Zdzisław  ,  Olearska  Mariola

9.   Młodzież naszego  KSM  rozprowadza  flagi narodowe w  cenie    15  zł.  Zachęcamy  do  nabycia.  Fundusze  zebrane  z tej  akcji   przeznaczone są  dla  naszej  młodzieży.  Flagi  można  nabyć w  zakrystii.

10.    Dzisiaj  po  Mszach  św.   ministranci   rozprowadzają  książkę  o  treści  religijnej.

Koszt  jednego  egzemplarza  15  złotych.   Pieniądze  za  książki  będą  wysłane  na  misje.   Zachęcamy  do  zakupu  tej  książki ,  aby  wspomóc misjonarzy pracujących w  dalekiej  Afryce.

11.  Można  nabyć  sobie  kalendarze  na Nowy  Rok  2015 r.

Są  to  kalendarze z  okazji  10  rocznicy  Beatyfikacji  Ks.  Władysława  Findysza  i  25  rocznicy  święceń  biskupich  Abpa  Edwarda  Nowaka .  Cena  jednego  kalendarza  3  złote.

12.  W  ubiegłą  niedzielę  na   cele  kaplicy  cmentarnej  złożono  5090  złotych i  200 euro.

Pieniądze  zostały  wpłacone   do  Banku  jako  rata  kredytu .   Wszystkim  ofiarodawcom  składamy  gorące  Bóg  zapłać.

Do  spłaty  zostało  nam  19.700 zł

13.   Planowany  jest  wyjazd do  Skołyszyna na  Mszę  św.  z  modlitwą  o  uzdrowienie.  Wyjazd  będzie   10  listopada.    Bardzo  prosimy  chętnych  o  zapisywanie  się  w  zakrystii.

INTENCJE   MSZALNE

27. X.  -  2. XI.  2014  r.

7.00    1.  za  +  Julię  Węgrzyn  w  15  r.  śmierci

2.   za  +  Agnieszkę  Przybyłowską  w  30  dzień  po  smierci

17.00    za  +  Tadeusza  Walaszka   -  imieninowa

7.00  1. za  + Wenantego  Źrebca  (  od  chrześniaka  Andrzeja  z  żoną )